قیمت فروش شرکت ثبت شده

4.9
(7)

قیمت فروش شرکت ثبت شده

قیمت فروش شرکت ثبت شده در استار ثبت – خرید و فروش شرکت ثبت شده
اگر نمیتوانید پیگیر مراحل ثبت شرکت باشید و کارهای ثبت شرکت را انجام دهید و فرصت این کار را ندارند برای خرید شرکت رتبه دار و خرید شرکت بدون رتبه میتوانید به موسسه ی با سابقه و باتجربه ی مراجعه کنید .

جهت کسب اطلاعات بیشتر با مشاوران ما تماس حاصل فرمایید

09197391029

02188880703

برای افرادی که زمان کافی برای ثبت شرکت ندارند و زمانی را ندارند تا برای اخذ رتبه ی شرکت خود بگذارند، خرید شرکت ثبت شده یا آماده راه مناسبی برای رسیدن به اهداف است .
(( برای استعلام قیمت شرکتهای رتبه دار پیمانکاری))
کافیست با ما تماس حاصل فرمایید.

 

مزایای خرید شرکت آماده

شاید از واضح ترین مزایای خرید شرکت آماده صرفه جویی در زمان است . شما نیازی به طی کردن مراحل ثبت شرکت و پیگیری های اداری ندارید . گرفتن کد اقتصادی ، گواهی مالیات برارزش افزوده ، پلمپ دفاتر و غیره را آماده و کامل می توانید تحویل بگیرید.
سابقه و رزومه ی شرکت می تواند در اخذ پروژه های مهم تاثیر گذار باشد.
اگر شرکتی با رتبه بندی بالا بگیرید ، با اعتماد به نفس بیشتری می توانید در مزایدات و مناقصات دولتی شرکت کنید.
همه دارایی های شرکت اعم از سهام ، سهم الشرکه و غیره در اختیار شما خواهد بود.
هیچ اقدام خاصی برای اخذ مجوز نیاز نیست انجام دهید چراکه تمامی مجوزها در هنگام ثبت شرکت اخذ شده و مدارک آن تحویل داده شده است.
اگر کارکرد شرکتی که میخرید بالا باشد در نظر کارفرما دارای اعتبار بیشتری خواهید بود و در اخذ پروژه ها موفق تر عمل خواهید کرد.
گسترش کسب و کار شما از طریق اعتبار شرکت و نام و آوازه شرکت بین مشتریان از جمله مزایایی است که بدون انجام هیچ کار خاصی به آن دست پیدا می کنید.

نکات مهم در خرید و فروش شرکت ثبت شده

در خرید شرکت ثبت شده باید به نکات مهمی توجه کرد . از آنجایی که شرکت ها در انواع مختلفی از قبیل مسئولیت محدود ، سهامی خاص و عام ، تضامنی و غیره ثبت می شوند به نوع شرکت ثبت شده باید توجه ویژه ای کرد.

قوانینی که برای هر نوع شرکت در نظر گرفته می شود متفاوت است و دانستن تفاوتهای انواع شرکت می تواند به تصمیم گیری بهتر شما کمک کند.
رتبه بندی شرکت و گرید آنها در اعتبار شرکت ها بسیار موثر است. همچنین زمان تاسیس ، مدت زمان فعالیت و کارکرد شرکت ، داشتن کد اقتصادی ، سابقه مالیاتی و بدهی های معوقه شرکت ها از جمله عوامل مهمی است که باید به آن توجه کرد.
آدرس شرکت هنگام تاسیس در اسناد شرکت وارد می شود. اگر بخواهید آدرس شرکت را تغییر دهید راه دشواری پیش رو ندارید کافیست یک صورتجلسه تغییرات آماده کرده به اداره بفرستید ، اگر آدرس شما مشکلی نداشته باشد در روزنامه آگهی شده و به آدرس مورد نظر شما انتقال می باید.
رتبه بندی هایی که برای شرکتها در نظر گرفته می شود از جمله شرکت EPC، انفورماتیک ، مشاوران ، پیمانکاری و انبوه سازان. این رده بندی ها نیز رتبه های مختلفی اعمم از 1و2و3 دارند که هرکدام از آنها در قیمت نهایی معامله تاثیر بسزایی دارد.

هزینه خرید شرکت ثبت شده

اگر بخواهید شرکت ثبت شده خریداری کنید چقدر باید هزینه بپردازید ؟ این سوالی است که در ابتدا در ذهن همه وجود دارد. عوامل مهمی در قیمت شرکت آماده تاثیر گذار است.

  • رتبه بندی و گرید شرکت
  • سال تاسیس شرکت و مدت کارکرد آن
  • بدهی های مالیاتی و ارزش افزوده
  • مبلغ پروژه های بسته شده توسط شرکت
  • مدت زمان قراردادهای مهندسین امتیاز آور شرکت
  • داشتن کد اقتصادی به جهت انجام واردات و صادرات

نکته : رتبه شرکت ها می تواند بسیار مهم باشد چراکه بسیاری از سازمان های دولتی پروژه ها و مناقصات خود را با شرکتهایی منعقد می کنند که دارای رتبه بندی و اعتبار بالایی باشند. رتبه شرکت با ارزش و هزینه آن رابطه مستقیمی دارد.

مدارک لازم برای خرید و فروش شرکت ثبت شده

  • مدارک هویتی کلیه سهامداران و شرکا اعم از شرکای پیشین و شرکای جدید لازم است.
  • کپی روزنامه رسمی و آگهی تاسیس شرکت
  • کپی آخرین تغییرات شرکت
  • اگر در شرکت تاسیس شده بخواهید تغییراتی اعمال کنید همچون تغییر آدرس شرکت تغییرات را اعمال کرده و کپی آگهی را ارائه می کنید.

 

چقدر این پست مفید بود؟

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

As you found this post useful...

Follow us on social media!

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.