تامین مهندس جهت رتبه بندی (تهران و شهرستان)‎‎

5
(13)

تامین مهندس جهت رتبه بندی تهران و شهرستان

تامین نیروی امتیاز آور به مدارک مهندسین( عمران، معماری، راهسازی، برق، معدن، مکانیک، کشاورزی و … ) و مهندس بازنشسته جهت رتبه بندی مورد نیاز است.تامین مهندس جهت رتبه بندی تهران و شهرستان در موسسه استار ثبت انجام می شود.

جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره 09124075159 آقای ستوده تماس بفرمایید .

تامین مهندس امتیاز آور برای رتبه بندی

یکی از موضوعات بسیار مهم برای این‌که یک شرکت معتبر بتواند در رتبه بندی شرکت کند تامین مهندسین شرکت می‌باشد. تامین مهندس برای یک شرکت سبب می‌شود تا شرکت رتبه‌ی بالاتری را کسب کند و در نهایت در معاملات خود به سود بالایی برسد. مهندسینی که قرار است به عنوان مهندس شرکت‌های مشاوره‌ای و پیمانکاری استخدام شوند، باید قبل از استخدام بیمه داشته باشند چرا که این بیمه سبب بالا رفتن رتبه‌ی شرکت شده و در نهایت سود شرکت مربوطه را بالا می‌برد. در انتخاب مهندسین رتبه بندی شرایط بسیاری پیش روی صنعتگران می‌باشد اما آن‌ها باید به برخی نکات مهم در این باره توجه کنند.

فردی که قرار است به عنوان مهندس یک شرکت انتخاب شود مطابق قوانین جدید برای رتبه های پیمانکاری باید حداقل بیمه‌ای با 5 سال داشته باشد. علاوه بر این مهندسین در ابتدای کار باید کارت پایان خدمت یا کارت معافیت خدمت سربازی را به شرکت ارائه دهند. نکته‌ی مهم بعدی در انتخاب مهندس رتبه بندی این است که فرد منتخب نباید در ارگان‌های دولتی مشغول به کار باشد. اگر مهندسی شرایط و ویژگی‌های فوق را داشته باشد، می‌تواند در افزایش رتبه بندی شرکت سهیم باشد.

چقدر این پست مفید بود؟

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

As you found this post useful...

Follow us on social media!

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.